Dodany: 2012-02-29 08:32:40
 

Zakres przedmiotowy PPPPrzedmiotem każdego działania, z którym stykamy się każdego dnia jak nie trudno domyślić się jest prawo. Jego poszczególne dziedziny oczywiście muszą mieć odrębne uregulowania prawne, które ujęte są w przeróżnych aktach prawnych.

 

Przykładowo, kiedy chodzi o zakres przedmiotowy którym charakteryzuje się partnerstwo publiczno –prywatne możemy mówić w głównej mierze tylko i wyłącznie o wszystkich czynnościach związanych ze świadczeniem na rzecz państwa przez firmy prywatne wszelkiego rodzaju usług czy też wykonywania pewnych czynności na wykonanie których został wcześniej rozpisany przetarg ograniczony bądź nieograniczony.

 

To, jaki będzie jego wynik zależy oczywiście zarówno od ilości ofert złożonych przez wykonawców jak również od szybkości ich wykonania przez nie. Wartością główną gdy chodzi o partnerstwo publiczno-prywatne jest oczywiście wysokość wkładu własnego wykonawcy, wpłaconego vadium umożliwiającego wzięcie udział w negocjacjach jak również zaproponowanie jak najatrakcyjniejszej ceny za wykonanie wszystkich praw, których partnerstwo publiczno-prywane jest przedmiotem..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zakres przedmiotowy PPP
Nick: