Dodany: 2012-02-29 08:39:08
 

Zasada równego traktowania wykonawcówNikt nie ma wątpliwości co do tego, że partnerstwo publiczno – prywatne to doskonały sposób na to, aby każda firma mogła jeszcze lepiej niż dotychczas funkcjonować, zapewniając sobie stałe i co najważniejsze pewne źródło zaspokajania swych potrzeb a tym samym płynności finansowej, która zwłaszcza teraz ma ogromne znaczenie kiedy tak naprawdę rosnące obawy o zapłatę należności sprawiają, że przedsiębiorca nie może być swego bytu na rynku pewien.

 

Wybierając za to partnerstwo publiczno-prywatne będzie w stanie zapewnić przetrwanie swemu przedsiębiorstwu i jednocześnie sprawić, że kiedy kryzys się skończy będzie miał już pełen portfel zamówień na nadchodzący rok bądź lata tak jak czynią to największe firmy. Nic więc dziwnego, że zasada równego traktowania wykonawców ma tak ogromne znaczenie dla małej firmy, która startując po raz pierwszy w przetargach nie ma zbyt dużych szans w konkurencją podmiotów większych.

 

Zasada ta określa bardzo dobitnie na jakich zasadach musi odbywać się partnerstwo publiczno-prywatne dotyczące składania ofert i wybierania zwycięzców..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zasada równego traktowania wykonawców
Nick: