Dodany: 2012-02-29 09:03:38
 

Przetarg nieograniczonyStawiając na partnerstwo publiczno –prywatne warto dowiedzieć się jak najwięcej na czym polegają dwa pojęcia przetarg ograniczony i nieograniczony gdyż to właśnie na nich opiera się postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego.

 

Zasadniczą różnicą o której należy bezwzględnie pamiętać jest to, że przetarg nieograniczony to rodzaj zamówienia w którym do negocjacji na wykonanie określonych prac zapraszanych jest nieograniczona liczba osób. W przypadku podmiotów samorządu terytorialnego będą to oczywiście firmy przy pomocy, których dane czynności będą realizowane. W przetargach publicznych i innych nie mogą brać oczywiście udziału osoby fizyczne nie prowadzące działalności gospodarczej co zresztą jest cała istotą.

 

Nie ulega jednakże wątpliwości, że partnerstwo publiczno –prywatne w wyniku, którego zostaje rozpisany przetarg nieograniczony to doskonały sposób na finansowanie działań naszej firmy. Wygrywając chociażby jedno postępowanie i wykonując prace zgodnie z wytycznymi zyskujemy znacznie więcej aniżeli tylko pieniądze. Poprzez partnerstwo publiczno –prywatne zyskujemy uznanie w oczach naszych obecnych i przyszłych partnerów biznesowych..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Przetarg nieograniczony
Nick: