Dodany: 2012-03-01 09:27:42
 

Negocjacje z ogłoszeniemMożliwości jakie obecnie dają zamówienia publiczne dla większości firm są praktycznie nie do osiągnięcia przez wysokie koszty już samego udziału. Są za to prawdziwą żyła złota dla przedsiębiorstw dużych i prężnie się rozwijających które właśnie o partnerstwo publiczno – prywatne opierają swą główną działalność.

 

Nie jest może to zbyt zachęcające dla firm mniejszych. lecz nie od dziś wiadomo, że nie zawsze największe konsorcja będą budować czy świadczyć usługi wysokiej jakości jak robią to dopiero firmy chcące ugruntować swą pozycję na rynku i występują o partnerstwo publiczno – prywatne. Tak czy inaczej chcąc zyskać w przyszłości kooperantów warto starać się chociażby w niewielkim stopniu uczestniczyć w negocjacjach czy ot poprzez ogłoszenie czy też w inny sposób.

 

Zawsze to bowiem doskonały sposób ku temu, aby zapewnić sobie pieniądze na dalszą działalność. A nawet jeśli nie to partnerstwo publiczno – prywatne w tej formie stanowić może doskonała formę zareklamowania własnego przedsiębiorstwa. I to wcale nie tak dużym kosztem jakby mogło się wydawać na początku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Negocjacje z ogłoszeniem
Nick: