Dodany: 2012-03-01 09:29:58
 

Negocjacje bez ogłoszenia Jednym z warunków udanego startu w biznesie jest zapewnienie sobie od razu na starcie odpowiednich warunków finansowych, które tak naprawdę pozwolą przetrwać najtrudniejsze okresy naszemu przedsiębiorstwu.

 

Nie trudno się więc dziwić, że coraz więcej przedsiębiorców decyduje się na hybrydowy model jeśli chodzi o partnerstwo publiczno – prywatne gdyż dzięki funduszom pochodzącym z unii europejskiej mogą stać się oni równorzędnymi partnerami dla instytucji publicznych czy samorządowych tak samo jak czynią to duże korporacje dla których tak naprawdę tylko i wyłącznie partnerstwo publiczno – prywatne przynosić będzie zadowalające efekty w postaci coraz większych pieniędzy.

 

Niejednokrotnie jednak największe z możliwych problemów pojawiają się gdy przychodzi do złożenia pierwszych dokumentów a więc przejścia od początku do końca całej procedury bez której tak naprawdę partnerstwo publiczno –prywatne nie może się obejść. Negocjacje bez ogłoszenia to jeden z tych właśnie, gdzie uczestnicy samodzielnie muszą dowiedzieć się kto wygrywa rywalizację..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Negocjacje bez ogłoszenia
Nick: