Dodany: 2012-03-01 09:32:13
 

Zapytanie o cenęNie zawsze każdy podmiot administracji publicznej dla którego podstawą działania jest partnerstwo publiczno – prywatne będzie miał odpowiednio dużo czasu na to, aby pozwolić sobie na żmudne przeprowadzanie wszelkich czynności wobec podmiotów starających się o wygranie rywalizacji.

 

Czasem terminy są naprawdę dosyć krótkie i jedyny skuteczny sposób, kiedy idzie o partnerstwo publiczno – prywatne ot oczywiście zapytanie o cenę. Schemat procedury w jego przypadku wygląda następująco – podmiot zainteresowany wykonaniem danego zadania negocjuje cenę tylko z jednym wykonawcą który się zgłosił. Kiedy wszystkie warunki co do ceny, wartości oraz czasu wykonania będzie dla danego organu satysfakcjonujące umowa o partnerstwo publiczno - prywatne w formie zapytania o cenę zostanie zawarta. Kiedy jednak tak się nie stanie podmiot zlecający może wyłonić zwycięzcę w inny sposób bądź też znów poprzez zapytanie o cenę innych zainteresowanych.

 

Jest to jednak bardzo skuteczny sposób na szybkie zakończenie postępowania i rozpoczęcie procesu inwestycyjnego. Dlatego też na jego przeprowadza się większość inwestycji jest tak trudne w przewidzeniu wyniku..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Zapytanie o cenę
Nick: