Dodany: 2012-03-01 09:45:01
 

Co określamy jako protokół postępowaniaWystępując jako jeden z wykonawców zleconych przez organ publiczny prac, których przedmiotem jest partnerstwo publiczno – prywatne z cała stanowczością wiedzieć musimy choć w podstawowym zakresie czym tak naprawdę jest protokół postępowania i jakimi cechami ten dokument będzie się charakteryzował.

 

Od tego bowiem będzie w głównej mierze zależeć nasz byt i to czy we właściwy sposób będziemy w stanie przewidzieć wszystkie ewentualności jakie będą czekać na nas kiedy będziemy brać udział w negocjacjach o partnerstwo publiczno – prywatne. Charakteryzując dokument en wiedzieć należy przede wszystkim o tym, że każda część postępowania będzie wymagać osobnych dokumentów które posłużą do wyłonienia zwycięzcy przetargu.

 

W protokole postępowania o partnerstwo publiczno – prywatne muszą znaleźć się więc nie tylko informacje na temat wszystkich podmiotów biorących w nim udział lecz również o tym jakie organy postępowanie to organizują i kto je reprezentuje. Nie może zabraknąć również informacji o przedmiocie przetargu oraz wartościach oferowanych przez poszczególnych wykonawców..

Dodaj nowy komentarz do artykułu Co określamy jako protokół postępowania
Nick: